O nás

Strategie - Vize & Cíle

Strategie: Excellence 2020

Současná vize NKT je postavená na její strategii Excellence 2020, vyhlášené v září 2015, která se soustřeďuje na dvojí cíl, zvýšení ziskovosti a cílený růst. Ty byly jako naše další cíle zcela postavené nad naši konstantní filozofii spočívající v dodávání řešení nejvyšší kvality a efektivity našim průmyslovým partnerům za současného posouvání hranic technických možností.

Strategie Excellence 2020 se soustředí na klíčové oblasti, které se musí zlepšit, aby podpořily náš konečný cíl, který budeme podporovat prostřednictvím různých inovací a iniciativ v celé firmě.

Strategické cíle

Obecně sleduje NKT svou ambici stát se nejlepší v očích svých akcionářů, zákazníků a zaměstnanců ve smyslu:

>13%
REALIZACE ROCE
1.
STÁT SE PREFEROVANOU VOLBOU PRO ZÁKAZNÍKY
>80%
ZÍSKAT INDEX DŮVĚRY ZAMĚSTNANCŮ

Realizovat RoCE >15%

Pro NKT je životně důležité, aby rozvíjela své dlouhodobé finanční cíle a zachovala si tak svou pozici lídra odvětví a od roku 2013 stavěla na rostoucí energii zvýšené ziskovosti.

Stát se preferovanou volbou pro zákazníky

NKT bude usilovat o to, aby se stala preferovanou značkou svých zákazníků a partnerů na základě toho, že nabízíme naše hodnotné a rozsáhlé odborné zkušenosti i vysoce kvalitní výrobky díky tomu, že pracujeme na dodávkách kompletních řešení a v největší možné míře spolupracujeme s našimi zákazníky.

Získat index důvěry zaměstnanců větší než 80%

Věříme, že vysoká míra spokojenosti zaměstnanců není jen ze své podstaty žádoucím cílem, ale že je to také nástroj, který nám pomůže dosáhnout výše uvedených cílů.

Když pojedeme podle pravidel 'excellence', budeme do roku 2020 nejlepší společností na silové kabely v očích našich zákazníků i našich lidí

Naše vize je jednoduchá a ambiciózní. Když pojedeme podle pravidel excellence (/vynikající kvality) ve všem, co vyrábíme a děláme, budeme do roku 2020 nejlepší společností na silové kabely v očích našich zákazníků i našich lidí.

Tím nejlepším máme na mysli to, že budeme společností, které dávají naši zákazníci přednost ve svém podnikání. Chceme, aby si nás naši zákazníci vybírali kvůli našim vynikajícím odborným znalostem a prvotřídním výrobkům a řešením.

Chceme být také vynikajícím místem pro práci, kterému dávají přednost nejlepší lidé v odvětví, aby zde budovali své kariéry a rozvíjeli nové vynikající nápady společně s vysoce kvalifikovanými kolegy z celé organizace tvořící jednu společnost.

Naše cíle

Naše nadšení přináší do života energii. To je naším účelem; důvod, proč podnikáme. Jednou větou to vyjadřuje, co tu jako společnost chceme dělat, a je to základ všeho, co děláme

V globalizovaném a vzájemně propojeném světě závisí všechno na energii. Energie je základem všech věcí, které v moderní civilizaci bereme jako samozřejmé. My v NKT hrajeme důležitou roli při dodávání energie globálním společnostem a přivádění energie do života.

Náš účel je postaven na dlouholeté a pyšné minulosti v kabelovém byznysu. Naše výrobky jsou ze své podstaty technické. Pro nás jsou však více než to.

Zde uvádíme trojí význam našeho účelu:

  1. Za prvé, je to o fyzikálním přenášení energie prostřednictvím našich kabelů
  2. Za druhé, je to o našem příspěvku pro společnost přinášením energie do života
  3. A za třetí, je to o přinášení energie do života v naší organizaci tím, že dokážeme předvést svůj úplný potenciál

Historie

Naši současnou pozici vytvářela dlouhá léta naší historie, jež nás vybavila důležitými zkušenostmi.

Hodnoty

Naše hodnoty popisují kulturu, které chceme dosáhnout a která nám umožní žít v souladu s naším účelem a dosáhnout naší vize a strategie

Vyhledejte nejbližší kontakt