Služby

Neusilujeme o nic menšího, než je být vynikající v servisním partnerství

Asset Management Services (AMS) společnosti NKT jsou zde proto, aby řídili stávající infrastruktury pevninských a mořských kabelových systémů klientů. Jsme, ve své podstatě, montážní a dodavatelskou organizací, ale naše služby se tímto neomezují. Jsme také renomovaná výrobní kabelová společnost se svým vlastním útvarem výzkumu a vývoje a díky našim rozsáhlým zkušenostem a zdrojům máme jako dlouhodobý cíl dosahovat neustálého zlepšování naší společnosti. Tento princip platí i o pro naše služby řízení aktiv, a to bez výjimky. 

Pro nás je AMS mnohem více než jen metoda, jak pro sebe generovat další příjmy. Je to žijící vtělení našeho základního principu dosahovat vynikající kvality při podporování zákazníků v oblasti kritických aktiv. K tomu, abychom tuto ambici splnili, máme zcela specializovanou organizaci, která podléhá kontrolám kvality našeho útvaru výzkumu a vývoje..

Některé významné skutečnost o naší organizaci AMS:

• Máme prokázané historické záznamy o našich odborných schopnostech a vynikající kvalitě. AMS pro nás není nová praxe; máme záznamy o dosavadních úspěších, které jdou více než 50 let zpátky!

• Máme tým zkušených a vysoce kvalifikovaných inženýrů v oboru, kterých je celkem více než 80. Tito inženýři jsou připraveni rychle měnit působiště a mají flexibilní a různorodé metody přístupu, jak je potřeba. 

• Máme pečlivě vybranou skupinu partnerských poskytovatelů služeb, což nám umožňuje nabízet komplexní sadu služeb a současně zůstat jediným kontaktem pro naše zákazníky. 

Co vám může naše služba AMS zaručit:

• Jeden kontakt pro všechny služby 

• Řízení aktiv 24/7, 365 dní v roce, bez výjimky 

• Celoplošné zkušenosti a dovednosti 

• Bezpečnost bez závad

• Konzistentní standardy vynikající kvality,  s trvalým cílem zlepšovat 

Jsme hrdí na naši etiku dosahování vynikající kvality na každé úrovni naší společnosti. Naše služby řízení aktiv jsou celé o poskytování bezpečí a důvěry našim zákazníků, čímž plníme skutečnost, že etika není nikdy důležitější než při tomto úkolu. Budeme usilovně pracovat s našimi vlastními zaměstnanci a s našimi partnery, abychom vám poskytli bezpečí a komfort toho, že budete vědět, že infrastruktury vašich kabelových systémů jsou v dobrých rukou.

Reference

Úspěšně jsme dokončili mnoho zajímavých referenčních projektů.

VÍCE ZDE:
Vyhledejte nejbližší kontakt