Kontakt
Zde najdete kontakty pro váš region.

Vánoční dárek pro zelenější svět

17. 12. 2021

V letošním roce nám naši zákazníci pomohli přispět k zelenějšímu světu. Rozhodli jsme se tedy proto, že místo rozdávání vánočních dárků našim zákazníkům nahradíme dobročinným darem pro UN Energy Access Practitioner Network.

UN Energy Access Practitioner Network je globální síť více než 2 000 členů zastupujících firmy zabývající se čistou energií, vlády, občanskou společnost a akademickou sféru z více než 170 zemí světa.
Tato síť pomáhá prostřednictvím strategických partnerství pro elektrifikaci rozvojových oblastí se zaměřením na podporu poskytování čistých a moderních cenově dostupných energetických služeb, decentralizovaných zdrojů energie a technologických inovací vedoucích k dosažení cílů udržitelného rozvoje do roku 2030.
K dnešnímu dni byla udržitelná energetická řešení poskytnuta více než 21 milionům lidí po celém světě, pečovala o zdraví, umožnila vzdělávání, rozšířila obchodní příležitosti, posílila postavení žen ve společnosti a pomohla snížit hrozbu násilí. Tímto způsobem chceme podpořit náš záměr a dosáhnout našeho cíle o propojení zelenějšího světa.

NKT Newsletter

Přihlaste se k odběru newsletteru a mějte tak přehled o našich novinkách.