Práce v NKT

Připojte se k našemu týmu ještě dnes

Mít správné lidi na správném místě je absolutně nezbytné pro růst jakékoliv společnosti. Od roku 1891 rosteme díky nasazení a odhodlání mnoha "správných" lidí. Chcete být další?
Připojíte-li se k NKT, stanete se součástí hrdé historie kombinované s moderním myšlením, které je ambiciózní a mezinárodní. Příležitosti pro osobní rozvoj jsou tedy značné.  Víme, že pokroku nelze dosáhnout bez pohybu vpřed. Jsou to naši lidé, kteří nás posouvají kupředu.
Installation planning of high voltage dry type terminations in Tirol

Jste jedním z dnešních vizionářů?

Od začátku to byla schopnost realizovat nápadité a vizionářské myšlenky, které nám umožnily dát se na tuto cestu a stát se průkopníky v kabelovém průmyslu, který našim zákazníkům a celé společnosti poskytuje celoživotní hodnotu. Kabely a vodiče jsou většinou neviditelnými hrdiny tohoto digitálního věku a globálního přechodu k obnovitelné energii. Hrajeme zásadní roli v usnadňování a udržitelnosti moderního života. Naše kabely přenášejí energii z obnovitelných zdrojů do továren a domácností a my neustále pracujeme na tom, aby byl celý proces lepší, rychlejší a spolehlivější.
Neexistuje tu nic jako standardní profil zaměstnance. Každý přináší do společnosti něco jiného a to je to, co činí práci v NKT smysluplnou a plnou výzev. V průběhu let jsme se rozrůstali prostřednictvím akvizic a nových invencí, ale nejvíce jsme se rozrostli díky oddaným zaměstnancům, kteří chtějí mít vliv na budoucí generace.

Myslet mezinárodně

Jako společnost se zvláště silným postavením v Evropě hledáme lidi s mezinárodním smýšlením, kterým se líbí myšlenka pracovat napříč zeměmi, divizemi a profesními pozicemi a poskytovat našim zákazníkům cenná řešení v reálném životě. Pokud je vám to blízké, připojte se i vy k našemu týmu ještě dnes.
Historical photo of the IEEE link

Náš příběh

Od roku 1891 společnost NKT razila cestu světu poháněnému elektrickou energií
Construction worker holding NKT low voltage cables

NKT v kostce

NKT poskytuje kabelová řešení na klíč, která splňují neustále rostoucí poptávku