O nás

Naši lidé přinášejí energii do života

Práce v NKT

Když přijdete do NKT, stanete se součástí hrdé historie propojené s moderním způsobem myšlení, který je inovativní, ambiciózní a mezinárodně zaměřený. Vaše schopnosti a odhodlání budou přínosem pro organizaci, která má jasnou vizi, že se stane nejlepší společností na silové kabely v očích svých zákazníků i svých lidí tím, že bude usilovat o vynikající kvalitu ve všem, co děláme.

Volné pozice

Sdílet nadšení

Naše kultura v NKT je založena na skvělé zděděné minulosti, kdy vyvíjíme a prodáváme inovativní a udržitelné výrobky a řešení na mezinárodních kabelových trzích už 150 let. Historie každého z našich závodů a provozů je jedinečná, ale všichni sdílíme nadšení a odhodlání pro společnou práci.

Myslet mezinárodně

Jsme mezinárodní společnost se zvláště silnou oporou v Evropě. Pokud uvažujete globálně a líbí se vám myšlenka pracovat přes hranice, divize a pracovní funkce, pak bude skutečnost, že jste součástí našeho každodenního života, pro vás radostná.

Vážit si změny a inovace

Jsme na cestě k tomu, abychom se stali nejlepšími v tom, co děláme, což je důvod, proč se naše podnikatelská strategie jmenuje EXCELLENCE 2020. Dosažení vynikající kvality v mnoha ohledech znamená vytváření nových způsobů, jak věci dělat, a je to spojené se zvýšeným zaměřením na zavádění nových a inovativních výrobků a řešení. Jsme na dobré cestě, a pokud si vážíte změny a inovativního myšlení, můžete s těmito schopnostmi vynikat a přidat se k nám na tuto vzrušující cestu.

Být vynikající

Co myslíme vynikající kvalitou? Nemyslíme ani největší, ani nejlevnější ani nejrychleji rostoucí společnost vyrábějící silové kabely. To, co chceme, je být společností, které budou naši zákazníci dávat přednost při svém podnikání kvůli našim vynikajícím odborným zkušenostem a našim prvotřídním výrobkům a řešením. 

Stejně důležité pro nás je, že chceme být vynikajícím místem pro práci, které budou preferovat nejlepší lidé z odvětví pro budování svých kariér a vyvíjení nových, vynikajících nápadů společně s vysoce kvalifikovanými kolegy z celé organizace. Naší ambicí je dosáhnout indexu důvěry zaměstnanců >80 v rámci konceptu Great Place to Work, který značně převyšuje standardy v odvětví.

Reference

Úspěšně jsme dokončili mnoho zajímavých referenčních projektů

Hodnoty

Naše hodnoty popisují kulturu, které chceme dosáhnout a která nám umožní žít v souladu s naším účelem a dosáhnout naší vize a strategie

VÍCE SI PŘEČTĚTE ZDE

Profil & Základní údaje

Jsme předními hráči ve vývoji, výrobě a prodeji vysoce kvalitních kabelů, kabelového příslušenství a kabelových řešení

Vyhledejte nejbližší kontakt