Kontakt
Zde najdete kontakty pro váš region.

Naše životy jsou závislé na energii

Smyslem NKT je přinášet energii do života

V globalizovaném a výrazně propojeném světě s rapidně rostoucí populací a také vlivem moderního životního stylu potřeba energie neustále roste. V NKT je naším smyslem přinášet energii do života a uspokojovat tím rostoucí poptávku po energii.
Po založení v roce 1891 a během druhé průmyslové revoluce, jsme se stali průkopníky v kabelovém průmyslu ve Skandinávii. Dnes s našimi odbornými znalostmi v přepravě a přenosu elektrické energie a nákladově efektivními výrobními zařízeními na nejvyšší technologické úrovni úspěšně zvládáme čtvrtou průmyslovou revoluci a tím našim zákazníkům i celé globální společnosti přinášíme celoživotní hodnotu.

Důvěryhodná partnerství

Zakládáme si na dlouhodobých vztazích a co nejsnadnější spolupráci, činící obchodování s námi snadné, pohodlné a efektivní. Mnozí z našich zákazníků jsou s námi již po desetiletí, možná proto, že nás považují za jejich lokálního partnera i mezinárodního dodavatele, který je vždy ochotný jít o krok dále k zajištění nejlepšího kabelového řešení.

Aktivity v reálném životě

Prostředí, ve kterých naše výrobky a řešení fungují, jsou často drsná a nepříznivá. Pokládka dlouhého podmořského kabelu na dno oceánu v nečekané bouři nebo oprava 100 let starých silových kabelů v centru rušných metropolí není pro každého. My v NKT dokážeme dodávat i za nesnadných okolností.

Klíčové ukazatele

NKT poskytuje AC/DC kabelová řešení na klíč. Působíme ve 14 zemích se sídlem v Dánsku a zaměstnáváme přibližně 3400 lidí, přičemž jsme v roce 2018 realizovali celkový obrat 1434 milionů EUR. Společnost NKT A/S je kótovaná na burze Nasdaq Copenhagen.
Laying up HV Submarine Cables in production site in Cologne

Udržitelný rozvoj

Udržitelný rozvoj je vždy podstatnou součástí podnikání společnosti NKT

Náš příběh

Od roku 1891 společnost NKT razila cestu světu poháněnému elektrickou energií

NKT Newsletter

Přihlaste se k odběru newsletteru a mějte tak přehled o našich novinkách.