NKT byla oceněna za postupy v rámci společenské odpovědnosti (CSR)

NKT získala „zlaté“ ohodnocení od nezávislé ratingové společnosti EcoVadis za postupy v rámci společenské odpovědnosti v roce 2017. Ohodnocení je uděleno na základě posouzení čtyř oblastí – životního prostředí, spravedlivých obchodních praktik, pracovních a lidských práv a udržitelnosti veřejných zakázek.

NKT byla za své dobré praktiky oceněna nezávislou společností EcoVadis, specializující se na hodnocení CSR. NKT byla v rámci posouzení systému EcoVadis pro postupy CSR provedené v roce 2017 ohodnocena stupněm „Gold“- nejvyšším stupněm hodnocení.

„Hodnocení „CSR Gold“ je skvělým úspěchem pro NKT a důkazem toho, že úsilí o zlepšení našich postupů v CSR vyhrazenými iniciativami a procesy má nějaký smysl. Je to zároveň silným motivačním prvkem, abychom i nadále pokračovali touto cestou k zajištění udržitelnosti ve všech oblastech našeho podnikání“, říká Dietmar Müller, COO a vedoucí Výrobního úseku.

Hodnocení EcoVadis je založeno na posouzení čtyř oblastí – životního prostředí, spravedlivých obchodních praktik, pracovních a lidských práv a udržitelnosti veřejných zakázek.

Další informace o NKT CSR najdete ve zprávě CSR 2017.

Vyhledejte nejbližší kontakt