Nejlepší společnost vyrábějící silové kabely

V roce 2015 jsme si stanovili cíl stát se v očích našich zákazníků a zaměstnanců NKT nejlepší společností vyrábějící silové kabely. Ambiciózní cíl, ale zásadní pro posílení naší pozice na globálním trhu a sledování našeho záměru v globalizovaném a propojeném světě, kde vše závisí na energii.

Naše nadšení přináší energii do života

Naše strategie EXCELLENCE 2020 se zaměřuje především na ziskovost a cílený růst. Skutečnými faktory úspěchu však jsou naši zákazníci a zaměstnanci. 

Budeme-li považováni za důvěryhodného dlouhodobého partnera dodávajícího celoživotní hodnotu prostřednictvím prvotřídních kabelových řešení a příslušenství, která splňují výzvy každodenního života našich zákazníků, budeme úspěšní.

Bude-li více než 3000 zaměstnanců hrdých na svůj osobní přínos k pozvedávání a udržování společnosti jako průkopníka v oboru, pak budeme úspěšní.

V rámci strategického plánu se naše organizace skládá ze tří silných obchodních oblastí; Řešení, Aplikace a Služby & Příslušenství podporované globálními funkcemi Provoz, Technologie, Finance a HR.

Dobře definované obchodní cíle a silné zaměření, stejně jako naše organizační struktura však tuto práci neprovedou samy. Naše hodnoty slouží jako základ pro vše, co děláme vedení našeho přístupu a chování z nás činí to kým jsme – NKT.

Naše hodnoty

Naše hodnoty popisují kulturu, kterou ve společnosti držíme, umožňují nám věnovat se našemu záměru a rovněž dosahovat naší vize a strategie. Tyto hodnoty popisují chování, které nás vede k uspokojení našich zákazníků a angažovanosti nás všech - kolegů/zaměstnanců.

Value_Icon_Rippon_1.jpg
NKT Value Icons
NKT Value Icons
NKT Value Icons
Factory worker talking to office employee

O nás

Výroba

Společnost NKT je globálním dodavatelem s výrobními závody po celé Evropě

Installation planning of high voltage dry type terminations in Tirol

O nás

Kariéra

Zde si prohlédněte naše volné pozice