O nás

NKT je signatářem průmyslové charty Europacable

NKT je pyšným členem Europacable, čímž se potvrzuje naše pozice lídra odvětví a odpovědné a zavedené společnosti vyrábějící kabely. Proto jsme také signatářem průmyslové charty Europacable, což potvrzuje mnoho hlavních filozofií naší firmy a pomáhá jim.

Průmyslová charta Europacable stvrzuje náš závazek dále posouvat hranice inovací, které pomáhají vyvíjet stále spolehlivější a bezpečnější kabely. Kromě toho jsme přijali závazek poskytovat bezpečné místo pro práci a dělat vše pro to, aby náš byznys i práce byly co nejšetrnější k životnímu prostředí.

Neustále usilujeme o to, abychom nastavili nejvyšší standardy v odvětví nejen pro kvalitu a služby našim zákazníkům, ale také pro naši celkovou korporátní odpovědnost v oblasti udržitelnosti a spokojenosti zaměstnanců. Z tohoto důvodu je NKT pyšná na to, že je signatářem průmyslové charty Europacable a bude i nadále usilovat o to, aby naše výrobky a pracoviště byly bezpečnější a šetrnější k životnímu prostředí, protože posouváme nové hranice v těchto oblastech stejně, jako to děláme při vývoji nových výrobků pro tento trh.

"NKT neustále usiluje o nastavení a dosahování nejvyšších standardů pro naše výrobky, naše služby a způsob, jakým podnikáme. Jako signatář UN Global Compact a aktivní korporátní občan jsme pyšní na to, že jsme součástí iniciativy průmyslové charty Europacable. Vidíme tento konsensus jako důležitý krok k ochraně a posunutí zájmů našich zákazníků, globální komunity a přírodního prostředí dopředu", říká CEO NKT, Michael Hedegaard Lyng.

O Europacable

Europacable je evropská asociace zastupující přední výrobce kabelů a vodičů v Evropě. Mezi členy Europacable jsou největší výrobci kabelů na světě, kteří jsou globálními vůdci v technologiích, i vysoce specializované malé a střední firmy z celé Evropy.

Zde si můžete si stáhnout Průmyslovou chartu Europacable

Více se dozvíte o Europacable zde: www.europacable.com

Vyhledejte nejbližší kontakt