Kontakt
Zde najdete kontakty pro váš region.

vvn kabely (do 550 kV)

Znalosti reálného světa v praxi

Naše vysokonapěťové kabely kombinují moderní konstrukci kabelů, vynikající kvalitu výrobků a instalační techniku kombinovanou s odborností při projektování. S chytrými řešeními a uplatněnými znalostmi z praxe umíme poskytnout přizpůsobená kabelová řešení na míru, která přesně splní vaše požadavky.

Použití – výběr

Naše široká škála vysokonapěťových řešení zahrnuje rozmanité druhy použití – níže uvedený seznam ukazuje pouze některé z nich. Kontaktujte nás pro podrobnější informace o produktech a instalacích, o našich inovovaných a důvěryhodných řešeních na klíč.
  • Propojovací vedení na pevnině a na moři
  • Propojení větrných elektráren v pobřežních vodách
  • Přenos a distribuce elektrické energie na pevnině
  • Elektrická energie z pobřeží
Shetland pull-in

Naše výrobky

Cable laying vessel NKT Victoria installing an offshore cable with platform Martin Linge in the background

Vysokonapěťové kabely na moři

Jsme světovým lídrem v oblasti vysokonapěťových podmořských kabelových systémů a průkopníkem prvního podmořského propojovacího vedení HVDC v oboru z roku 1954. I v současnosti pokračujeme v inovacích a jsme prvním výrobcem, který splňuje příslušné požadavky a dodává 525 kV pro izolační technologii MI i XLPE.
Landinstallation NordLink

Vysokonapěťové kabely na pevnině

Navrhujeme, vyrábíme a instalujeme systémy kabelů vysokého a velmi vysokého napětí pro přenos energie přímo z elektráren do primárních distribučních sítí. Každá část řešení je navržena tak, aby splňovala všechny specifické požadavky zákazníka, od hustě osídlených oblastí až po ekologicky citlivé oblasti.
NKT cable pull in at Jersey
City calbe installation site in Liverpool
Offshore high voltage cable production at NKT facility in Karlskrona
Cologne
Cable loading on NKT Victoria
High voltage cable installation onshore
High voltage cable offshore installation for the Kriegers Flak windfarm

Naše řešení

Nabízíme široké portfolio komplexních řešení, které zajišťuje, že každý kabelový projekt bude přizpůsoben vašim potřebám. Naše vize a síla pohánějící nás stát se celosvětově vůdčí společností v oblasti systémů vvn silových kabelů, získala mimořádný impuls po strategické akvizici divize vvn kabelů ABB v roce 2017. V současné době poskytujeme optimalizovaná kabelová řešení na klíč na základě našich zkušeností a inovací.

High voltage onshore cable installation with excavator

NKT Newsletter

Přihlaste se k odběru newsletteru a mějte tak přehled o našich novinkách.