Kontakt
Zde najdete kontakty pro váš region.

nn kabely (do 1 kV)

Široká paleta našich výrobků dokáže naplnit vaše potřeby

Naše kabely jsou vyráběny podle národních i mezinárodních norem. Nabízíme řadu různých konstrukcí či parametrů a konstrukčních detailů. Tyto variace zahrnují i různé úrovně nominálního napětí, mnoho typů vodičů, izolací a vnějších plášťů i další volitelné prvky, jako je stínění či pancéřování.
Installer pulling low-voltage cable from a Qaddy®
V NKT se zaměřujeme na inovace, bezpečnostní standardy a vysoce kvalitní konstrukce, což se odráží v široké škále kabelů navržených specificky pro zákazníka.
Naše nízkonapěťové kabely nabízejí řešení pro každou představitelnou aplikaci. Od instalačních kabelů po různé typy flexibilních a silových kabelů.
Přinášíme rozsáhlý sortiment bezhalogenových kabelů, které plní všechny nezbytné požadavky CPR. Tím naše kabely přispívají k bezpečným a ekologicky šetrným stavebním projektům.
Kromě kvalitních instalačních kabelů poskytujeme výběr z mnoha typů balení, které usnadňují manipulaci a instalaci. Od klasických bubnů po naši chytrou vychytávku QADDY® si můžete být jisti, že dostanete perfektní řešení pro váš projekt.
Náš sortiment 1 kV kabelů zahrnuje mnoho různých typů a konstrukcí kabelů, jež se vyrábějí podle přísných podnikových norem. S hrdostí nabízíme rozsáhlý, vysoce kvalitní sortiment, který můžeme dodávat s různými specifickými konstrukčními detaily a parametry.

Řešení pro elektrikáře

Chytrá řešení přispívají elektrikářům k usnadnění práce.
Více zde
NKT_FINAL_DSC1178.jpg

Najděte nízkonapěťový kabel přesně pro vás

Zjistěte více o našem širokém sortimentu a řešeních pro elektrikáře

Instalační kabely

V NKT vyvíjíme kabely, které budou přinášet svou hodnotu po mnoho let. Když v NKT vyvíjíme instalační kabel, tak je vždy důležitým parametrem jak se s ním pracuje.

Flexibilní kabely

Naše flexibilní kabely jsou navržené pro velmi velké poloměry ohybu a jsou určené pro různé druhy použití.

Silové kabely do 1 kV

Široká řada 1 kV kabelů od NKT je vyrobená tak, aby splňovala všechny uznávané standardy pro instalace ve vnitřních i venkovních prostorách, v zemi, v trubkách, ve vodě a v betonu.

NKT Newsletter

Přihlaste se k odběru newsletteru a mějte tak přehled o našich novinkách.