Kontakt
Zde najdete kontakty pro váš region.

Trhací šňůrka

Odizolování kabelů v mžiku – bez zranění rukou nebo poškození kabelu

Účinná trhací šňůrka je pro elektrikáře velkou pomocí v mnoha situacích. Toto jsme vzali v potaz a nyní integrujeme trhací šňůrky do mnoha našich kabelů.
Rip cord

Bezpečnější a snadnější odizolování

 

Trhací šňůrka minimalizuje nebezpečné situace při práci s kabely. V porovnání s tradičním odpláštěním, použitím nože nebo kleští, je trhací šňůrka velmi bezpečná a velmi snadno použitelná. Z pohledu bezpečnosti je při práci s kabely vždy lepší používat nůž co nejméně.

Snadné uchopení trhací šňůrky

Práce s kabely může být snadná: Trhací šňůrka leží přímo pod pláštěm, kde ji můžete po malém naříznutí snadno uchopit. Uchopte trhací šňůrku a zatáhněte ji dozadu pro otevření pláště nebo tahejte trhací šňůrku dozadu pomocí kleští. Šňůrka provádí čistý a úhledný řez a lze ji rovněž použít jako nástroj k odříznutí nadbytečného pláště.

Trhací šňůrka ve stále větší řadě kabelů

Trhací šňůrka je k dispozici v kabelech o průměru 1,5 mm² a více a řada výrobků se neustále rozšiřuje.
Chceme trhací šňůrku v co nejširší škále kabelů, protože víme, že je to fantastické řešení, které nevypadá dobře jen na papíře, nýbrž na 100% funguje v každodenní práci.

Kabely s integrovanou trhací šňůrkou jsou neuvěřitelně dobrým řešením a nepochybuji, že kabely nakoupené v budoucnu budou také obsahovat trhací šňůrku.

— Bo Christiansen, ředitel Del-Tech ApS

Další řešení pro elketrikáře

Učiňte svoji práci snadnější

NKT Newsletter

Přihlaste se k odběru newsletteru a mějte tak přehled o našich novinkách.