NKT je hrdým člen Europacable

Hlas evropského kabelového průmyslu

NKT flaf flying in the wind with grey sky
Společnost NKT je hrdým členem evropské asociace Europacable se sídlem v Bruselu, která sdružuje největší a vysoce specializované malé a středně velké podniky zabývající se výrobou kabelů na světě. Asociace Europacable je hlasem evropských výrobců vodičů a kabelů v Evropě a společnost NKT aktivně podporuje její agendu a iniciativy.
To podporuje naši pozici průkopníka v oboru a odpovědné a trvale udržitelné společnosti vyrábějící kabely. Proto jsme signatáři Europacable Industry Charter a znovu tím potvrzujeme náš závazek dále posouvat naše hranice a přispívat k vývoji stále spolehlivějších a bezpečnějších kabelů. Kromě toho jsme zavázáni poskytovat bezpečné pracoviště a zajistit, aby naše podnikání a práce byly co nejšetrnější k životnímu prostředí.
Neustále usilujeme o stanovování nejvyšších standardů v oboru, které našim zákazníkům poskytují nejen celoživotní hodnotu z hlediska kvality a služeb, ale také prostřednictvím naší obecné firemní odpovědnosti, která podporuje průmyslový konsenzus za Europacable Industry Charter. Toto je důležitý krok k obhajování a prosazování zájmů našich zákazníků, globální společnosti i životního prostředí.

Věříme, že tato silná platforma, která zastupuje všechny evropské výrobce, je nutná k vedení budoucích témat v kabelovém průmyslu.

— Alexander Kara, prezident & CEO NKT

Europacable Industry Charter

NKT Newsletter

Přihlaste se k odběru newsletteru a mějte tak přehled o našich novinkách.