Kontakt
Zde najdete kontakty pro váš region.

Globální dodavatel a výrobce

Společnost NKT disponuje výrobními závody po celé Evropě, které dodávají vysokonapěťové, středněnapěťové a nízkonapěťové kabely a příslušenství

Společnost NKT je globálním dodavatelem s výrobními závody v Evropě, což nám umožňuje navrhovat, vyrábět a uvádět na trh naše vysoce kvalitní produkty a rovněž posouvat hranice technologických inovací v našem oboru. Naše výrobní závody jsou jedny z nejmodernějších, nejflexibilnějších a nákladově nejefektivnějších na světě. Do našich výrobních závodů neustále investujeme, abychom je udrželi na nejvyšší technologické úrovni. Náš nejmodernější závod v německém Kolíně nad Rýnem je jedinečným příkladem výrobního závodu s integrovanými speciálními technickými inovacemi tak, aby byla zajištěna co nejefektivnější výroba. Náš závod v Karlskroně ve Švédsku je centrem osvědčených postupů při výrobě, instalaci a údržbě vysokonapěťových kabelů pro střídavé i stejnosměrné napětí v podmořských i podzemních využitích. Provozuje svůj vlastní přístav a rovněž nejmodernější loď na pokládku kabelů.
Všechny naše výrobní závody mají vlastní zkušebny a zvláště náš závod v Karlskroně nabízí využití některých nejmodernějších testovacích zařízení v oboru.
Factory worker talking to office employee

Níže naleznete popis všech našich výrobních zařízení:

Naše výrobky

NKT zásobuje celý energetický trh.
Více zde
Production Karlskrona

NKT Newsletter

Přihlaste se k odběru newsletteru a mějte tak přehled o našich novinkách.