Kontakt
Zde najdete kontakty pro váš region.

Akvizice společnosti ABB HV Cables je schválená

1. 3. 2017

Dne 1. března 2017 jsme obdrželi oznámení od Evropské komise, že náš nákup společnosti ABB HV Cables je schválený podle plánu.

Karlskrona
To znamená, že bylo možné akvizici k 1. březnu 2017 ukončit. 
Organizační složka „Projekty nkt cables“, která zahrnuje AC/DC pevninské i podmořské vvn kabely, bude mít v čele Andrease Berthoua, bývalého SVP u ABB VN Cables. Andreas Berthou působí ve společnosti od roku 1999 a má dlouholeté zkušenosti s vvn kabely. Detlev Waimann, bývalý vedoucí organizační složky "Projekty nkt cables", se ujme pozice vedoucího technologie (CTO) a bude mimo jiné zodpovědný za pro naši společnost firmy významnou aktivitu výzkumu a vývoje a inovačních aktivit, stejně jako regulačních záležitostí.
Michael Hedegaard Lyng, výkonný ředitel nkt cables k tomu říká: "Během příštích několika dní uvidíte první výsledky skvělé práce, díky které se tato akvizice stala realitou. Průběžně jsme čelili různým výzvám a na naší další cestě v procesu integrace a následování naší vize nás jistě ještě mnoho výzev čeká. Domnívám se ale, že si všichni začínáme uvědomovat naši schopnost společné práce jako společnosti, která by nebyla ještě před pár lety možná. Máme skutečně vykročeno dobrým směrem na naší cestě k dokonalosti a rád bych vám všem poděkoval za vaši dosavadní skvělou práci."

NKT Newsletter

Přihlaste se k odběru newsletteru a mějte tak přehled o našich novinkách.