Kontakt
Zde najdete kontakty pro váš region.

Dvě nová jmenování posílí tým vedení nkt cables

31. 8. 2015

nkt cables s potěšením oznamuje dvě důležitá nová jmenování členů vedení, která mají přinést vynikající kvalitu do našich funkcí Finance & Support a Human Resources.

NKT flaf flying in the wind with grey sky

Nový EVP & CFO: Roland M. Andersen

Roland M. Andersen převezme pozici Executive Vice President & CFO k 1. říjnu 2015. Roland přináší rozsáhlé zkušenosti z vedení společností, včetně zkušeností finančního ředitele (CFO) ve společnosti Torm (doprava), Telenor (telecom) a A.P. Moller-Maersk Singapore. Má skvělé zkušenosti s procesy obratu a restrukturalizace i obecně s vedením firmy.
Roland nahradí Henrika Bøggilda, který přišel do funkce CFO v roce 2012 a pomohl položit základy pro trvalé zlepšování našich funkcí Finance a Support. nkt cables by ráda poděkovala Henriku Bøggildovi za jeho přínos a oddanost v posledních třech letech a popřála mu všechno nejlepší do budoucna.

Nová EVP & CHRO: Lika Thiesen

Lika Thiesen byla jmenována jako nová Executive Vice President & CHRO. Přijde do nkt cables také 1. října 2015. Lika byla u A.P. Moller-Maersk od roku 2007, kde zastávala vedoucí pozice HR v několika podnikatelských jednotkách, naposledy v Maersk Line, Northern Europe. Má skvělé zkušenosti se zaváděním globálních HR strategií, včetně řízení talentů a výkonu.
"Jsem rád, že mohu jménem celé organizace přivítat Rolanda a Liku v nkt cables. Jejich prokázané dovednosti a zaznamenané úspěchy jsou nastavené tak, že budou významným přínosem pro naše vedení skupiny a naše rozvíjející se strategické směřování. Celý tým vedení i já se těšíme na práci s nimi a na to, že využijeme jejich talentů v našem úsilí dál pokračovat ve zlepšování naší ziskovosti a vnést vynikající kvalitu do našeho podnikání," řekl Michael Hedegaard Lyng, CEO v nkt cables.
Michael Nass Nielsen
Head of Investor Relations
Michael Nass

NKT Newsletter

Přihlaste se k odběru newsletteru a mějte tak přehled o našich novinkách.