nkt cables podepisuje tříletou smlouvu na dodávky silových kabelů pro Ellevio

28. 4. 2016

Ellevio provedla výběrové řízení na své budoucí potřeby silových kabelů ve svých distribučních sítích a přidělila nkt cables kontrakt na 3 + 1 roky. Kontrakt obsahuje kabely nízkého a středního napětí a Universal Cables.

sun cable installation sustanability
Zvolení nkt cables je založené na dlouholetých zkušenostech s touto společností, která je dodavatelem pro distribuční sítě a má silné geografické postavení díky výrobě ve Švédsku a Dánsku – což jsou faktory, které zajišťují blízkost k zákazníkům a velkou dodavatelskou kapacitu. 
V příštích několika letech se Ellevio chystá agresivně investovat do zlepšení spolehlivosti a kapacity svých sítí v celé zemi. Celkem bude tato společnost investovat více než 1 miliardu eur do roku 2019.
"Jsme velmi pyšní, že si nás v Ellevio vybrali za partnery v tomto procesu, a těšíme se, že budeme mít účast na této důležité práci ", říká Peter Marcusson, obchodní ředitel nkt cables Nordic.
Tomas Karlsson, Key Account Manager z nkt cables, říká, že vysoká kompetence společnosti Ellevio v roli vlastníků sítí a vytrvalost při práci s námi vytváří situaci výhra-výhra: "Můžeme rozvíjet naše kompetence poskytovatele kabelů, a současně pomáhat budovat bezpečné sítě a učinit z Ellevia ještě lepšího distributora elektřiny."
Peter Marcusson to uzavírá poznámkou, že tato smlouva je jednou z největších pro distribuční sítě na evropském trhu a je dokladem schopnosti nkt cables plnit požadavky zákazníků kladené na nás jako dodavatele.

Michael Nass Nielsen

Head of Investor Relations
Michael Nass

NKT Newsletter

Přihlaste se k odběru newsletteru a mějte tak přehled o našich novinkách.