Kontakt
Zde najdete kontakty pro váš region.

nkt cables podepisuje tříletou smlouvu na dodávky silových kabelů pro Ellevio

28. 4. 2016

Ellevio provedla výběrové řízení na své budoucí potřeby silových kabelů ve svých distribučních sítích a přidělila nkt cables kontrakt na 3 + 1 roky. Kontrakt obsahuje kabely nízkého a středního napětí a Universal Cables.

sun cable installation sustanability
Zvolení nkt cables je založené na dlouholetých zkušenostech s touto společností, která je dodavatelem pro distribuční sítě a má silné geografické postavení díky výrobě ve Švédsku a Dánsku – což jsou faktory, které zajišťují blízkost k zákazníkům a velkou dodavatelskou kapacitu. 
V příštích několika letech se Ellevio chystá agresivně investovat do zlepšení spolehlivosti a kapacity svých sítí v celé zemi. Celkem bude tato společnost investovat více než 1 miliardu eur do roku 2019.
"Jsme velmi pyšní, že si nás v Ellevio vybrali za partnery v tomto procesu, a těšíme se, že budeme mít účast na této důležité práci ", říká Peter Marcusson, obchodní ředitel nkt cables Nordic.
Tomas Karlsson, Key Account Manager z nkt cables, říká, že vysoká kompetence společnosti Ellevio v roli vlastníků sítí a vytrvalost při práci s námi vytváří situaci výhra-výhra: "Můžeme rozvíjet naše kompetence poskytovatele kabelů, a současně pomáhat budovat bezpečné sítě a učinit z Ellevia ještě lepšího distributora elektřiny."
Peter Marcusson to uzavírá poznámkou, že tato smlouva je jednou z největších pro distribuční sítě na evropském trhu a je dokladem schopnosti nkt cables plnit požadavky zákazníků kladené na nás jako dodavatele.
Michael Nass Nielsen
Head of Investor Relations
Michael Nass

NKT Newsletter

Přihlaste se k odběru newsletteru a mějte tak přehled o našich novinkách.