Kontakt
Zde najdete kontakty pro váš region.

nkt cables přinese energii do železniční tratě Esbjerg-Lunderskov

18. 3. 2016

nkt cables získala dodávky trolejových vedení pro elektrické vlaky podle programu elektrifikace Banedanmark. Trolejová vedení budou dodávána od jara 2016.

Installer standing in front of a cable branching cabinet
nkt cables dodává tyto kabely konsorciu Aarsleff-Siemens, které je hlavním dodavatelem projektu. nkt cables dodá prvních 57 km trolejového vedení na jaře 2016 pro trať Esbjerg-Lunderskov, která tím umožní provoz elektrických vlaků.
Michael Hedegaard Lyng, CEO v nkt cables, říká: "Jsme pyšní na to, že jsme jako dánská společnost s hrdými referencemi byli vybráni jako dodavatel trolejových vedení pro projekt Banedanmark a že první dodávky jsou pro trať Esbjerg-Lunderskov. Je to uznání a podtržení naší vedoucí pozice na tomto trhu. nkt cables je především známá, mezi jiným, jako dodavatel silových kabelů pro mořské větrné elektrárny, národní sítě a stavebnictví,  my jsme však také přední a uznávaný hráč na trhu trolejových vedení pro železnice."
nkt cables dodala trolejová vedení pro řadu elektrifikačních programů ve Španělsku, Německu a Švýcarsku, stejně tak v Asii a v Americe. Prodej železničnímu sektoru činí kolem 6% příjmů společnosti.

Michael Nass Nielsen

Head of Investor Relations
Michael Nass

NKT Newsletter

Přihlaste se k odběru newsletteru a mějte tak přehled o našich novinkách.