Kontakt
Zde najdete kontakty pro váš region.

NKT vydává výroční zprávu a zprávu o udržitelnosti za rok 2022

22. 2. 2023

Společnost NKT zveřejnila své výroční zprávy, které ukazují uspokojivé výsledky jak z finančního hlediska, tak v oblasti udržitelnosti.

Cables Black Green White
V roce 2022 dosáhla NKT již třetím rokem po sobě 15% organického růstu a zlepšil ukazatel EBITDA, a to i přes to, že v průběhu roku došlo k narušení dodavatelského řetězce a makroekonomickému zpomalení.
- Jsme spokojeni s našimi finančními výsledky, kdy jsme dosáhli horní hranici finančního výhledu pro rok 2022. Třetí rok po sobě jsme navzdory mimořádnému roku s narušením dodavatelského řetězce a makroekonomickým zpomalením zvýšili tržby o 15 %. Naše výsledky tvoří základ pro další růst k uspokojení rostoucí poptávky po řešeních silových kabelů vyvolanou ekologickým přechodem. Rád bych také poděkoval všem zaměstnancům, kteří po celý rok tvrdě pracovali, říká Alexander Kara, prezident a generální ředitel společnosti NKT
Společnost NKT vykazuje uspokojivé výsledky také v rámci udržitelnosti, když se jí podařilo snížit emise CO2 o 20 %, zvýšit diverzitu pracovních sil a zlepšit výsledky v oblasti bezpečnosti ve srovnání s loňským rokem.
Celé zprávy si můžete přečíst zde:

NKT Newsletter

Přihlaste se k odběru newsletteru a mějte tak přehled o našich novinkách.