O nás

Jsme globální dodavatel

NKT je globální společnost s mnoha závody v Evropě, které nám umožňují navrhovat, vyrábět a prodávat naše vysoce kvalitní výrobky i posouvat hranice technických inovací v našem odvětví. Naše výrobní závody patří mezi ty nejmodernější, nejflexibilnější a nákladově nejefektivnější na světě, investujeme také značně do našich výrobních zařízení, abychom je udrželi na nejvyšší technické úrovni. Náš moderní závod v německém Kolíně nad Rýnem je jedinečný příklad speciálních technických inovací, které jsme integrovali do závodu, aby byla výroba co možná nejvíce efektivní.

V levém menu najdete seznam a lokality všech našich závodů 

Česká republika

Mezi naše dva zdejší závody patří nejstarší kabelovna v Evropě. Dnes naše výrobní závody v České republice zahrnují některá technicky nejmodernější zařízení v odvětví.

Německo

V Německu máme mnoho závodů, včetně naší super moderní továrny f2c na kabely vysokého napětí a závodů na příslušenství pro střední napětí a výrobky pro železnici.

Dánsko

V Dánsku vyrábíme instalační kabely, 1 kV kabely a kabely středního napětí do 72 kV. Máme zde také velkou část našeho instalačního týmu a recyklační závod. 

Švédsko

Naše tři závody se zaměřují na výrobu instalačních kabelů, 1 kV kabelů a kabelů středního a vysokého napětí, příslušenství a kabelů pro telekomunikace.

Norsko

Naše pobočka, která se specializuje na kabely nízkého napětí, 1 kV kabely, instalace a kompletní řešení pro zákazníky.

Polsko

Naše výrobní zařízení v Polsku se zaměřují na výrobu instalačních kabelů a kabelů nízkého napětí a nedávno zde postavili budovu nového závodu ve Warszowicích, v roce 2009.

Profil & Základní údaje

Klikněte zde a dozvíte se více o klíčových faktech NKT, včetně finančních přehledů.

Historie

Naši současnou pozici vytvářela dlouhá léta naší historie, jež nás vybavila důležitými zkušenostmi.

Vyhledejte nejbližší kontakt