Německo

NKT GmbH & Co. KG, Kolín nad Rýnem

Super moderní kabelovna a ztělesnění požadavků našich zákazníků až do posledního detailu, jež dalo tomuto závodu název f2c – flow2customer. Závod byl postaven na základě požadavku umožnit optimální výrobu kabelů a optimální ochranu životního prostředí. Do jeho zařízení byly integrovány speciální technické inovace, aby byla výroba co nejefektivnější.


Výrobní program: Kabely středního napětí, kabely vysokého napětí, příslušenství pro kabely vysokého napětí, výrobky z optických vláken, supravodivé kabely, monitorovací systémy rozvodných sítí VALCAP®.

 

NKT Group GmbH
Düsseldorfer Straße 400
Chempark
51061 Cologne
Germany

Telephone: +49 221 676 -0
info@nkt.com

NKT GmbH Kabelgarnituren, Nordenham

Zde v Nordenhamu se soustředíme na své kompetence v oblasti příslušenství pro střední napětí. V tomto závodě vyvíjíme a vyrábíme veškeré naše prvotřídní příslušenství pro silové kabely středního napětí. Tak je pro NKT závod v Nordenhamu centrem pro pokračování naší průkopnické práce na poli silikonového kaučuku.

 

NKT GmbH & Co. KG
Helgoländer Damm 75
D-26954 Nordenham
Germany 

Telephone: +49 (0)4731 364 - 1
info.de@nkt.com

NKT GmbH, Berlín

Společnost byla založena v květnu 2000 týmem s rozsáhlými národními a mezinárodními zkušenostmi, v roce 2013 se CCC GmbH spojila přímo se svou mateřskou společnosti NKT GmbH a je odpovědná za nabízení kabelových systémů pro vysoké napětí, včetně příslušenství pro vysoké napětí. 

 

NKT GmbH & Co. KG
Tempelhofer Weg 39-41
10829 Berlin
Germany 

Telephone +49 30 6000 9 0
info.de@nkt.com  

Kompletní přehled výrobků a řešení najdete na www.nkt.com

Vyhledejte nejbližší kontakt