Švédsko

NKT (Sweden) AB, Falun

Náš výrobní závod ve Falunu se zaměřuje na výrobu instalačních kabelů, 1 kV kabelů a kabelů středního a vysokého napětí do 170 kV s příslušenstvím. Také zde vyrábíme kabely pro telekomunikace.

Společnost byla založena v roce 1888 jako Sieverts Kabelverk, později se stala součástí Ericsson AB a od roku 2013 je součástí skupiny NKT. V roce 1971 byla výroba silových kabelů přestěhována ze Stockholmu do Falunu, kde dnes navrhujeme a vyrábíme instalační kabely, 1 kV kabely, kabely středního a vysokého napětí do 170 kV a kabely pro telekomunikace. Náš špičkový vývoj a zkušebna zajišťují, že plníme požadavky našich zákazníků nejlepším možným způsobem. A to bez ohledu na to, zda hledáte standardní kabel nebo speciální řešení šité na míru vašim potřebám.

Kromě našich kabelů vyráběných ve Falunu dokážeme dodávat široký sortiment kabelů a řešení ze skupiny NKT, více se dozvíte na www.nkt.com.

Tak jsme skutečně lokální v porozumění vašim potřebám a snadnosti nás kontaktovat, ale i globální v našich možnostech plnit vaše potřeby.

 

NKT (Sweden) AB
Källviksvägen 18 Box 731
79129 Falun
Sweden

Telephone:  +46 23 684 00
info.se@nkt.com

 

 

NKT HV Cables AB, Karlskrona

Náš výrobní závod v Karlskroně má rozsáhlé zkušenosti v oblasti vysokonapěťových kabelů, sahající až do zahájení výroby kabelů v roce 1883 jako továrna Liljeholmens Fuse. Je centrem pro výrobu, montáž a servis AC i DC vysokonapěťových kabelů pro podmořské a podzemní aplikace.

Během této doby byly úspěšně realizovány instalace světově rekordních dodávek kabelů a my jsme se zavázali k pokračování v zaměření na výzkum a vývoj a poskytování inovativních a odpovídajících produktů a řešení.

V roce 1992 se továrna přesunula do města Karlskrona na jihu Švédska a v roce 2017 byla získána akvizicí NKT.

 

NKT HV Cables AB
Box 546
SE-371 23 Karlskrona
Sweden

Telephone:  +46 455 556 00
info.se@nkt.com

NKT HV Cables AB, Alingsås

Náš výrobní závod v Alingsås vyrábí příslušenství pro kabely střídavého napětí (AC) od 1 kV do 420 kV a příslušenství pro extrudované kabely (HVDC).

Byl založen v roce 1888 jako Sieverts Kabelverk, později byl součástí L. M. Ericsson a ABB a nyní je od roku 2017 součástí NKT.

V roce 1956 byla výroba přemístěna do Alingsås a od té doby se stala specializovaným závodem pro kabelové příslušenství vhodným pro bezpečné a snadné připojení distribučních a přenosových soustav.

 

NKT HV Cables AB
Sävelundsgatan 2
P.O. Box 582
44116 Alingsås
Sweden

Telephone:  +46 322 77400
info.kabeldon@nkt.com

Kompletní přehled výrobků a řešení najdete na www.nkt.com

Vyhledejte nejbližší kontakt