Podpora
  CPR

  CPR - příprava na novou normu (brožura)

  Užitečné informace o CPR a nové normě pro požární klasifikaci kabelů. Nová koordinovaná norma EU byla vydána v roce 2015 a stane se povinnou 1. července 2017. Tato nová norma je začleněna do CPR a týká se požární klasifikace a zkušebních metod pro kabely používané v budovách.

  Silové kabely a vodiče

  Silové kabely a vodiče (katalog)

  Výrobní program NKT s.r.o. tvoří jak standardní produkty, tak výrobky navržené podle zákaznických specifikací a produkty s vysokou přidanou hodnotou použitelné v prakticky každém průmyslovém odvětví. Kabelový program NKT s.r.o. zahrnuje flexibilní vodiče a kabely, nízkonapěťové standardní kabely a kabely vyráběné na zakázku. Naše výrobky odpovídají všem stávajícím požadavkům pro průmyslové použití a dodáváme tyto výrobky a služby také předním evropským producentům dalšího výrobního zařízení (OEM).

  Energetické kabely

  Energetické kabely (katalog)

  NKT s.r.o. vyrábí a prodává jednožilové a třížilové středněnapěťové kabely navržené tak, aby splnily jednotlivé národní a mezinárodní normy a také kabely podle individuálních specifikací zákazníků z celého světa. Nejpoužívanější dimenze běžně objednávaných typů kabelů pro 6/10 kV až 20/35 kV jsou vyráběny průběžně a jsou dostupné na skladě.

  Bezhalogenové vodiče a kabely

  Bezhalogenové vodiče a kabely (katalog)

  Protipožární ochrana a prevence hraje v současnosti velmi důležitou roli, čehož si je vědoma i společnost NKT, která investuje nemalé prostředky do výzkumu a vývoje nových produktů přispívajících k větší bezpečnosti a snižování rizika požáru.

  NOPOVIC

  NOPOVIC - nejbezpečnější volba kabelu (brožura)

  Důvodem pro vývoj těchto kabelů byly nové požadavky na vyšší bezpečnost a šetrnější vliv na životní prostředí. Bezhalogenové kabely v případě požáru neuvolňují hustý dým, žádné toxické, lidem nebezpečné, plyny ani korozivní zplodiny narušující konstrukce budov a zařízení.To usnadňuje podmínky pro bezpečnější únik osob a případný zásah hasičů. Elektroinstalace s použitím bezhalogenových kabelů NKT představuje větší bezpečí pro osoby, ale i pro technická zařízení a majetek.

  QADDY

  QADDY - jedno řešení, mnoho příležitostí (leták)

  QADDY® je navržen tak, aby usnadnil práci elektrikářům na staveništi, protože tradiční kabelové bubny mohou být těžké a je obtížné s nimi pracovat. S novým QADDY® se vyhnete zvedání těžkých břemen. QADDY® se snadno změní na vozík, který usnadní manipulaci na pracovišti, a to bez rizika namáhání zad či obavy z překlopení bubnu.

  nkt instal PLUS

  nkt instal PLUS (leták)

  Zakládáme si na funkčnosti našich výrobků, a proto jako první v České republice představujeme barevnou identifikaci instalačních kabelů. Nyní lehce rozpoznáte jejich dvě základní provedení:Modrým pruhem jsou označeny kabely nkt instal PLUS CYKY a nkt instal PLUS CYKYLo v provedení 3x1,5 mm2.Zeleným pruhem jsou označeny kabely nkt instal PLUS CYKY a nkt instal PLUS CYKYLo v provedení 3x2,5 mm2.

  TRIO Kabel

  TRIO kabel (brožura)

  Tři kabely jedním tahem = TRIO-Kabel od NKT.Úsporné kabelové řešení podle Vašich potřeb.

  Vyhledejte nejbližší kontakt