Podpora
  Silové kabely a vodiče

  Silové kabely a vodiče (katalog)

  Výrobní program NKT s.r.o. tvoří jak standardní produkty, tak výrobky navržené podle zákaznických specifikací a produkty s vysokou přidanou hodnotou použitelné v prakticky každém průmyslovém odvětví. Kabelový program NKT s.r.o. zahrnuje flexibilní vodiče a kabely, nízkonapěťové standardní kabely a kabely vyráběné na zakázku. NKT s.r.o. vyrábí velké množství typů instalačních vodičů a kabelů, které jsou určeny k instalaci v interiérech různých typů budov, jako jsou rodinné domky, byty, bytové domy i komerční a průmyslové budovy. Dále vyrábí a dodává širokou škálu speciálních kabelů pro průmyslové aplikace.

  Energetické kabely

  Energetické kabely (katalog)

  NKT s.r.o. vyrábí a prodává jednožilové a třížilové středněnapěťové kabely navržené tak, aby splnily jednotlivé národní a mezinárodní normy a také kabely podle individuálních specifikací zákazníků z celého světa. Nejpoužívanější dimenze běžně objednávaných typů kabelů pro 6/10 kV až 20/35 kV jsou vyráběny průběžně a jsou dostupné na skladě.

  Bezhalogenové vodiče a kabely

  Bezhalogenové vodiče a kabely (katalog)

  Protipožární ochrana a prevence hraje v současnosti velmi důležitou roli, čehož si je vědoma i společnost NKT, která investuje nemalé prostředky do výzkumu a vývoje nových produktů přispívajících k větší bezpečnosti a snižování rizika požáru.

  QADDY - Stejná práce za polovinu času (leták)

  QADDY - Stejná práce za polovinu času (leták)

  Když budete schopni snížit čas vynaložený na přepravu kabelů na stavbě, např. z palety na místo instalace nebo z jedné místnosti do druhé, kolik pracovních hodin ušetříte?

  Příslušenství pro vn kabely 12,7 kV až 42 kV

  Příslušenství pro vn kabely 12,7 kV až 42 kV (katalog)

  Výroba a vývoj příslušenství pro silové kabely až do 42 kV jsou jedním z hlavních předmětů podnikání NKT. Po více než 60 let je NKT jedním z předních světových dodavatelů na trhu příslušenství pro silové kabely. Náš výrobní program zahrnuje kabelové spojky, konektory pro rozvaděče SF6 a transformátory, adaptéry i vnitřní a vnější koncovky.

  Vyšší úroveň bezpečnosti NKT instal CYKY Dca

  Vyšší úroveň bezpečnosti s NKT instal CYKY Dca

  Inovovaný kabel s vylepšeným materiálem pláště, nešíří plamen, splňuje požární klasifikaci „Dca“.

  nkt instal PLUS

  nkt instal PLUS (leták)

  Zakládáme si na funkčnosti našich výrobků, a proto jako první v České republice představujeme barevnou identifikaci instalačních kabelů. Nyní lehce rozpoznáte jejich dvě základní provedení:Modrým pruhem jsou označeny kabely nkt instal PLUS CYKY a nkt instal PLUS CYKYLo v provedení 3x1,5 mm2.Zeleným pruhem jsou označeny kabely nkt instal PLUS CYKY a nkt instal PLUS CYKYLo v provedení 3x2,5 mm2.

  TRIO Kabel

  TRIO kabel (brožura)

  Tři kabely jedním tahem = TRIO-Kabel od NKT.Úsporné kabelové řešení podle Vašich potřeb.

  Vyhledejte nejbližší kontakt