Služby

Neusilujeme o nic menšího, než je být vynikající v servisním partnerství

Cable Service společnosti NKT je zde proto, aby řídil stávající infrastruktury pevninských a mořských kabelových systémů klientů. Jsme, ve své podstatě, montážní a dodavatelskou organizací, ale naše služby se tímto neomezují. Jsme také renomovaná výrobní kabelová společnost se svým vlastním útvarem výzkumu a vývoje a díky našim rozsáhlým zkušenostem a zdrojům máme jako dlouhodobý cíl dosahovat neustálého zlepšování naší společnosti. Tento princip platí i o pro naše služby řízení aktiv, a to bez výjimky. 

Pro nás je Cable Service mnohem více než jen metoda, jak pro sebe generovat další příjmy. Je to žijící vtělení našeho základního principu dosahovat vynikající kvality při podporování zákazníků v oblasti kritických aktiv. K tomu, abychom tuto ambici splnili, máme zcela specializovanou organizaci, která podléhá kontrolám kvality našeho útvaru výzkumu a vývoje..

Některé významné skutečnost o naší organizaci Cable Service:

• Máme prokázané historické záznamy o našich odborných schopnostech a vynikající kvalitě. Cable Service pro nás není nová praxe; máme záznamy o dosavadních úspěších, které jdou více než 50 let zpátky!

• Máme tým zkušených a vysoce kvalifikovaných inženýrů v oboru, kterých je celkem více než 80. Tito inženýři jsou připraveni rychle měnit působiště a mají flexibilní a různorodé metody přístupu, jak je potřeba. 

• Máme pečlivě vybranou skupinu partnerských poskytovatelů služeb, což nám umožňuje nabízet komplexní sadu služeb a současně zůstat jediným kontaktem pro naše zákazníky. 

Co vám může naše služba Cable Service zaručit:

• Jeden kontakt pro všechny služby 

• Řízení aktiv 24/7, 365 dní v roce, bez výjimky 

• Celoplošné zkušenosti a dovednosti 

• Bezpečnost bez závad

• Konzistentní standardy vynikající kvality,  s trvalým cílem zlepšovat 

Jsme hrdí na naši etiku dosahování vynikající kvality na každé úrovni naší společnosti. Naše služby řízení aktiv jsou celé o poskytování bezpečí a důvěry našim zákazníků, čímž plníme skutečnost, že etika není nikdy důležitější než při tomto úkolu. Budeme usilovně pracovat s našimi vlastními zaměstnanci a s našimi partnery, abychom vám poskytli bezpečí a komfort toho, že budete vědět, že infrastruktury vašich kabelových systémů jsou v dobrých rukou.

Reference

Úspěšně jsme dokončili mnoho zajímavých referenčních projektů.

VÍCE ZDE:
Vyhledejte nejbližší kontakt