Služby

Tohle pro vás můžeme udělat – zkušenosti sbíráme více než 100 let!

V odvětví silových kabelů se zkušenost počítá. Pokud jde o jejich montáž, přináší si NKT odborné znalosti sbírané při velkých projektech na celém světě po více než 100 let.

Naše společnost je přední dodavatel zákazníkům na celém světě, s rozsáhlými zkušenostmi napříč celým procesem kabelových rozvodů. Plánujeme, navrhujeme, vyrábíme a instalujeme vysoce kvalitní kabely a příslušenství pro elektrickou infrastrukturu, stavebnictví, železnice a automobilová odvětví. 

Působíme v oblasti kabelů středního napětí do 550 kV a pracujeme na souši i na moři, přičemž vyvíjíme služby šité na míru, které plně vyhovují přísným požadavkům našich klientů. 

Montáže jsou neustále se vyvíjející sektor naší práce, což je důvod, proč se zaměřujeme na inovaci. Neustále investujeme do školení našich vlastních montážních týmů a týmů našich akreditovaných partnerů, která nám dodávají naše profesionální školicí střediska v Kolíně nad Rýnem a v Berlíně. Takto získávají naši specialisté výbavu, aby pro každého zákazníka vyvíjeli kreativní, udržitelná a moderní řešení. 

Pro údržbu kabelových rozvodů je životně důležitý pravidelný a efektivní program údržby. Naše montážní týmy nejen instalují kabelové systémy, ale také je servisují, čímž se snižuje potřeba dalších investic, zvyšuje se jistota dodávek a minimalizuje se doba stání v případě havárie. 

Neméně důležité je, že se zaměřujeme na ochranu zdraví a bezpečnost práce ve všech našich provozech. NKT je nositelem certifikátu SCC (Sicherheits-Certifikat-Contraktoren) v Německu, což garantuje, že naše práce má naprosto nejvyšší standard.

Reference

Úspěšně jsme dokončili mnoho zajímavých referenčních projektů. 

VÍCE ZDE:
Vyhledejte nejbližší kontakt