Kontakt
Zde najdete kontakty pro váš region.

Instalační kabely

Pro snadnější, rychlejší a bezpečnou práci

Výrobková řada instalačních kabelů je navržená tak, aby práce s kabely byla efektivní, přinášela optimální výsledky a snadnější manipulaci s balením.
Low voltage cable installation in ceiling

Bezproblémové a flexibilní instalace

Když v NKT vyvíjíme instalační kabel, důležitým parametrem je vždy to, jak dobře se s ním pracuje.
Díky tomu se naše kabely snadno odizolovávají a instalují. Kabely díky nízkému tření kloužou skrz trubky či husí krky bez nejmenšího odporu.
Dodáváme kabely, které se snadno a lehce ohýbají a mají vysokou UV stabilitu. Vyberete-li si kabel od NKT, můžete si být jisti, že budete s konečným výsledkem velmi spokojeni.

Naše chytrá balení usnadňují práci

Snad všichni elektrikáři vědí, jak je únavné nosit těžké a neskladné kabely, pronásledovat valící se kabelové bubny nebo vytahovat zkroucené kabely z kartonových krabic.
V NKT chceme elektrikářům usnadnit každodenní pracovní život a vyvíjíme chytrá ergonomická balení, která zlepšují pracovní podmínky.
Low voltage cable being scaled by installer
Installer dropping low voltage cable coil on the ground
Researcher examining cable sample

Bez halogenů pro bezpečnost a životní prostředí

Máme široký sortiment bezhalogenových kabelů, které splňují všechny potřebné požadavky v rámci EU. Naše kabely přispívají k bezpečným a ekologickým stavebním projektům.

Bezpečnější instalace dle CPR

Nová koordinovaná norma EU pro kabely se stala závaznou v roce 2017. Nová norma je obsažená v nařízení o stavebních výrobcích CPR (Construction Products Regulation) a týká se požární klasifikace a metod testování pro kabely používané v budovách.
Abychom vyhověli požadavkům této normy nastavili jsme v NKT procesy tak, aby bylo možné testovat kabely v souladu s platnými směrnicemi a kontrolou třetích stran. To znamená, že naše kabely jsou zcela vyhovující s ohledem na výkon a klasifikační zařazení.

Vývoj probíhá v našich laboratořích

Naše kabely vyvíjíme a testujeme ve vlastních výzkumných laboratořích v těsné blízkosti našich závodů v Dánsku a Švédsku. Mít laboratoř v blízkosti výroby je velká výhoda.
Probíhá neustálý dialog mezi vývojáři, zákaznickým servisem a výrobou, což nám umožňuje vhodně reagovat a být flexibilními vůči zákazníkům.

Velmi jsem přivítal, když jste začali označovat kabely CYKY podélným barevným pruhem. Je to velká pomoc, která usnadňuje práci.

— Ing. Pavel Navrátil, SOŠE

Chytrá řešení pro elektrikáře

Usnadněte si práci

Qaddy®

Qaddy® od NKT je kabel, odviják a vozík v jednom, který elektrikářům významně usnadňuje práci svým revolučním ergonomickým designem.

Trhací šňůrka

Účinná trhací šňůrka je pro elektrikáře velkou pomocí v mnoha situacích. Toto jsme vzali v potaz a nyní integrujeme trhací šňůrky do mnoha našich kabelů.

NKT Newsletter

Přihlaste se k odběru newsletteru a mějte tak přehled o našich novinkách.